Wycieczki do Petersburga

Sytuacja geopolityczna w ciągu ostatnich kilku lat zmienia się bardzo dynamicznie. Kiedyś codziennością były wycieczki do Turcji, Egiptu czy Tunezji – dziś z powodu napiętej sytuacji w tych krajach coraz częściej wybieramy inne rejony na wymarzony wypoczynek. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszy się nasze polskie morze, jednak jest to dobry kierunek dla osób liczących na wypoczynek.

Osoby ukierunkowane na zwiedzanie powinny również zmienić swoje podejście i zamiast wybierać ryzykownego Paryża czy niepewnej Wenecji powinny pomyśleć o rozszerzeniu swoich zainteresowań o kierunek wschodni.

Rosja to kopalnia wielu pięknych miejsc, mnóstwa atrakcji i niezapomnianych zabytków. Najczęściej wybieranym miastem jest Sankt Petersburg nazwany Wenecją Północy. Rotunda, Ermitraż czy Letni Ogród to tylko przykłady z wielu niezwykle atrakcyjnych miejsc tego miasta. Zerknijcie proszę na zdjęcie poniżej – czyż widok nie zachwyca? 🙂

Wycieczka do Petersburga to gwarancja niezapomnianej przygody i poszerzenia swojej wiedzy na temat „kulturalnej stolicy Rosji”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *